Araç Ünvanı Kredilerinde En İyi Teklifleri Almak İçin İpuçları

admin

Administrator
Yönetici
Araç ipotekli krediler acil finansal zorlukları çözmek için tasarlanmıştır. Online olarak veya borç verenin fizik bürosundan araba kredisi için başvurabilirsiniz. Bir araba ipotekli kredi başvurusu adımları genellikle kolaydır, ancak size rehberlik edecek bazı ipuçlarının farkında olmanız gerekir.


# 1: Oto Ünvan Kredileri Şirketinin İtibarını Arka Planda Kontrol Edin


Seçmek için araba başlık kredi şirketi karar vermeden önce, ne kadar saygın olduklarını kontrol ettiğinizden emin olun. Ne zamandır varlar? İnsanlar onlar hakkında ne diyor? Fiziksel bir ofisleri var mı? Bütün bunlar sorulması gereken önemli sorular.


Pembe fiş kredisine başvurmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer şey, borç veren şirketin eyaletinizde veya eyaletinizde faaliyet gösterme lisansına sahip olmasıdır. Eyaletinizde tapu kredisi verme yetkisi yoksa kredi verenden kredi alamazsınız. Bazı otomobil ipotekli kredi şirketleri sadece belirli eyaletlerde faaliyet göstermeye uygun olabilir, bu yüzden başvurmadan önce eyaletinizin uygunluğunu kontrol edin. Bir şirketin tescil edilmesi için neyin gerekli olduğunu belirleyen eyaletten eyalete değişen bazı düzenlemeler vardır.


# 2: Kullanılabilir Ödeme Seçeneklerini Öğrenin


Bir borç verme şirketinin kredi geri ödemenizi nasıl tahsil etmeyi planladığını bilmek çok önemlidir. Ödemeleri doğrudan ödeme yoluyla veya maaş çekinizden almayı planlıyorlar mı? Ayrıca, kredinizin ne kadar süreceğini tam olarak öğrenmeniz gerekecektir. Tıpkı diğer kredi türlerinde olduğu gibi, kredinizi geri ödemeniz ne kadar uzun sürerse, ayda daha düşük bir ödeme yapmanız gerekecektir.


Bununla birlikte, bunun olumsuz yönü, her ay finansal masraflar için daha fazla ödeme yapacağınızdır. Kredinizin mümkün olan çok kısa bir süre için ödenmemiş olmasını sağlamak sizin yararınıza olacaktır.


# 3: Ön Ödeme Cezası Alıp Ücretlendirmediklerini Öğrenin


Araç ipotek kredinizin size verildiği günden itibaren ilginiz artmaya başlar. Faiz ücretlerinin artmaya devam etmesini istememeniz nedeniyle, tasarruf etmek için kredinizi son ödeme tarihinden önce ödemek isteyeceksiniz. Ancak bu ancak borç veren şirket tarafından ön ödeme cezası almayacaksanız mümkün olabilir. Borcunuzu kapatmayı kabul etmeden önce borç verenin erken bir ödeme yaptığınızda sizi cezalandırmayacağından emin olmalısınız.


# 4: Araç Ünvanı Kredi Başvuru ve Onay Sürecini Kontrol Edin


Bu süreç bir borç verenden diğerine farklılık gösterir. Tapu kredisi başvurusu ve onay sürecinin, tamamen olduğu gibi tamamen çevrimiçi olarak yapılmasına izin verecek bazı kredi verenler vardır. Araba Ünvanı Kredileri California . Diğerleri, sizi arayarak veya daha fazla doğrulama için gerekli belgelerin ve aracınızın fiziksel şubelerinden herhangi birini ziyaret etmenizi talep ederek daha fazla doğrulama gerektirebilir.


# 5: Borç Verenin Kabul Ettiği Arabayı Kontrol Edin


Bazı kredi verenler 2000 yılından bu yana üretilen otomobilleri kabul ederken, diğerleri 1995 yılına kadar üretilen otomobilleri kabul edebilirler. Ayrıca, borç verme şirketinin kilometre kısıtlamasını da bilmeniz gerekir.


# 6: Arabanızı Sürmeye Devam Edebilirsiniz


Başvuru süreciniz sırasında, ödünç verenin aracınızı korumanıza izin verebileceğinden emin olun. Kredinizi ödeyene kadar aracınızın mülkiyetine girmesini gerektiren borç verenler vardır. Bu uygulama büyük ölçüde azalmasına rağmen, hala doğrulamanız gerekir.


Araç Unvanı Kredileri çoğu insan için finansal bir sorunla karşılaştıklarında en iyi seçenek olabilir. Tapu kredisine başvurmadan önce kendinizi hazırladığınız ve neye dahil olduğunuzun farkında olduğunuzda size çok iyi gelecektir.
 
Üst