En İyi Direkt Marketing Sıralaması Komisyoncusu Iyi mi Seçilir

admin

Administrator
Yönetici
5 Nis 2020
29
0
1
İster bir posta, talep eder bir telefonla marketing kampanyası yapın, talep eder potansiyel müşterilere e-posta ile ulaşmak isteyin, direkt marketing potansiyel müşterilere ulaşmak için etken ve müsait maliyetli bir yoldur.


Kullandığınız listeler, direkt marketing kampanyanızın başarısını belirleyecektir. Listeyi kimin hedefleyeceğini belirlemek çok büyük bir süreçtir ve ölçütlerinizi belirlemek en iyi neticeleri almanıza destek olacaktır.


Sizinkine benzer ürün yahut hizmet alan kişi yahut ulaşmaya çalıştığınız demografik profile yahut gelir aralığına giren tüketicilerin yahut işletmelerin bir listesini bulmak isteyebilirsiniz.


Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce direkt marketing listesiyle, nereden başlayacağınızı bilmek zor. Sıralama tedarikçilerini değerlendirmek ve kampanyanız için doğru direkt marketing listelerini bulmak aşırıya kaçabilir.


Direkt marketing sıralaması brokeri, direkt marketing endüstrisindeki mevcut bütün listeleri temsil eder. hedef pazarınızı anlayarak en iyi listeyi bulmanıza destek olurlar. Komisyoncular, marketing çabalarınız için sıralama önerileri sağlayarak rehberiniz olarak hizmet eder.


Mümkünse, ulaşmaya çalıştığınız aynı satın alan çeşidini hedefleyen müşterilerle emek verme deneyimi olan bir sıralama komisyoncusu arayın. Para toplamak için para kazanmaya çalışıyorsanız, kar amacı gütmeyen kuruluşlarla emek verme deneyimi olan bir broker arayın yahut başka işletmelere pazarlamak istiyorsanız, B2B deneyimi olan bir broker arayın.


Sıralama brokerine erişilebilir mi: Sizi geri arıyorlar mı? E-postalarınıza zamanında yanıt veriyorlar mı? Gelecekteki iş çabaları için bir ilişki kurmaya çalıştıklarını düşünüyor musunuz? İyi brokerler ilişki kurmanın yol süresince başka fırsatlar sunduğunu ayrım ederler.


Verilerin iyi mi derlendiğini ve ne sıklıkta güncellendiğini sormalısınız. Verilerin bir örneğini görmeyi isteyin. Listeyi satın almadan ilkin, iyi mi göründüğünden, hangi bilgilerin dahil edildiğinden güvenilir olmalısınız.


İyi verilerin bir maliyetle geldiğini ihmal etmeyin. Kampanya için bütçenizi evvelinde belirleyin, böylece komisyoncu sizi ve ihtiyacınız olan şeyleri karşılayıp karşılayamayacağını idrak edecektir.


Ek olarak, brokerden satın alan hizmetleri ve sevinç politikalarını mesele. İyi bir sıralama komisyoncusu hizmetlerinin peşinde duracaktır, sipariş ettiğiniz listeden başka bir şey alırsanız, komisyoncu derhal değişiklik yapmak yahut tam yahut kısmi geri ödeme sağlamak için ne gerekiyorsa yapmalıdır.


Sıralama komisyoncusunun yorumlarını arayabilirsiniz, internette satın alan hizmetleri incelemeleri göndermek için yer sıkıntısı yoktur. Önceki müşterinin ifadelerini istemekten korkmayın.


İşini iyi yapmak için güvenebileceğiniz birini kura çekmek uzun solukta size vakit ve para tasarrufu elde edecektir.