Kolayca bir SBA Kredisi Nerede Bulunur?

admin

Administrator
Yönetici
Küçük bir ticaret için finansman aramak biraz kalıcı olabilir, ancak yerel küçük işletme kredileri hakkında gerçek bilgilerin hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günümüzün işletme sahipleri, devletin yanı sıra yerel düzeyde yönetilen hükümet destekli küçük ticaret programlarından başlayarak durumları için en iyi finansmanı seçmek ve bulmak için interneti kullanabilirler. Aramanıza başlayabileceğiniz başlıca yerler şunlardır.


Bölgenizdeki küçük işletme kredilerini bulmak için ilk adımlardan biri, yerel Küçük İşletme İdaresi veya SBA tarafından onaylanan borç verenleri işaretlemektir. Bu başlangıç süreci, küçük bankalarla çalışan bankaları ve özel kredi verenleri belirlemenize yardımcı olacaktır, çünkü tüm bankalar ve kredi verenler bunu yapmaz. Bu SBA onaylı kredi verenler, çeşitli programlar aracılığıyla federal hükümet tarafından desteklenen finansman sunmaktadır. Bunun yanında, onaylanan kredi verenleri veya bankaları bulmak için SBA'nın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Business USA'nın Erişim Finansmanı Sihirbazı, posta kodunuza, iş amacınıza, mülkiyetinize ve sektör bilgilerinize dayalı işletme kredileri ve finansman seçenekleri. Ayrıca, kadın veya azınlığa ait işletmeler gibi özel yerel küçük işletme kredilerinin uygunluğunu belirlemek için onay kutuları da vardır.


En değerli kaynak seçeneklerinden biri olan yerel Küçük İşletme Geliştirme Merkezinizi alacağınız ABD ve bölgelerinde yüzlerce konum mevcuttur. Devlet ekonomik kalkınma örgütü ve yerel üniversiteler arasında iyi bir ortaklık, SBA'dan kısmi fonlarla, yerel SBDC'ler yerel küçük işletme kredilerine erişim de dahil olmak üzere küçük bir işletme yürütmenin her yönü hakkında bilgi sağlar. En yakın ofisinizi SBA'nın tüm ofisleri eyalet ve bölgeye göre listeleyen yerel yardım sayfasından bulabilirsiniz.


SBA finansmanı, yerel küçük ticari krediler söz konusu olduğunda şehirdeki tek oyun değildir. Yerel bankanız veya kredi birliğiniz, gereksinimlerinizi karşılayan finansman sağlayabilir. Onları aramalısınız çünkü orada bir hesabınız varsa kişisel mali durumunuzu nasıl kontrol edeceğinizi biliyorlar. Ayrıca, herhangi bir devlet, belediye ve bölgesel kredi veya hibeye aşinadırlar. Bunun yanı sıra, şehir iş geliştirme gruplarınız ve yerel ticaret odalarınızla iletişime geçmeyi unutmayın. Küçük işletme kredileri hakkında bazı ek bilgileri olabilir. Ayrıca, herhangi bir karar vermeden önce güvenilir bir mali danışmanla görüşmeniz tavsiye edilir.


İnternet bilgi için en iyi seçenektir. Böylece, kredi ihtiyaçlarınızla ilgili bazı bilgileri toplamak için interneti de kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki en yüksek puan alan borç verenler hakkında araştırma yapın ve iletişim bilgilerini toplayın. İyi derecelendirilmiş bir yerel kredi kuruluşu bulamazsanız, araştırma alanınızı genişletin. Onlarla telefonla iletişim kurun ve onlarla bir toplantı düzenleyin. Size gerekli kredinizle ilgili en faydalı bilgileri sunabilirler. Ayrıca, söz konusu kredi programına uygun olup olmadığınızı size bildirebilirler.
 
Üst