Ne süre kürk hava? Her Süre Kürk Giymek İçin Topyekün Moda Rehberiniz

admin

Administrator
Yönetici
5 Nis 2020
29
0
1
En sevdiğiniz kürkü giymek için dışarıda tam bir kar fırtınası olması gerekiyor mu? Hiç! Bütün bu deli kış havası ülkenin iyi bir kısmına isabet ederken, sıcaklığını korumak için büyük ve kabarık paltoyu kırmak için muhteşem bir süre.


Peki ya Teksas veya Arizona benzer biçimde ülkenin daha cenup bölgelerinde yaşıyorsanız? Veya ceketinizi ilkbaharda, hatta yazları sallamak istiyorsanız?


Korkma! Birçok moda uzmanı, lüks kürklerin yalnız soğuk eyaletlerdekiler için olmadığı hikayesinde aynı fikir. İlkbahar, yaz ve daha sıcak durumlarda bile ne süre ve iyi mi kürk giyileceğini yıkıyoruz.


İlkbaharda Kürk Iyi mi Giyilir


Sürem kesinlikle kürk lüks anlama gelir. Yüksek modada artan bir trend, yeni çiçeklenme sezonunda kürkleri ve derileri birleştiriyor. Adrienne Landau benzer biçimde tasarımcılar piste kürk süsleri eklemeyi severler. Birtakım ipuçları aleni ve orta renklerle yapışmayı ihtiva eder. Bahar, daha sıcak sıcaklıkların başlaması demektir, böylece kürk bunu yansıtmalıdır. Tam boy paltolarınızı ustalaşmış olarak saklayın ve daha hafifçe parçalar giyinin.


Ne tür çakmak parçaları? "Yeni" kürk her türlü biçim ve boyutta gelir. Hem kürk mantolar aynı zamanda ceketler, değişik kesafet derecelerinde kırpılmış ya da orta bel uzunluklarında gelir. İlkbaharda hala serin olabileceğinden, kışın yapmış olduğunuz benzer biçimde kürk takıları da eklediğinizi ihmal etmeyin. Omuz silkiyor, stoles ya da eşarplarla git.


40'lı ve 50'li yıllarda ani soğuk bir ani olacaksa, kürkünüzü sallamaktan korkmayın. Ötekiler doğrusu size bakarken, şık bir halde sıcak olacaksınız.


Yazları kürk iyi mi giyilir


Kürk ve yaz bir oksimoron benzer biçimde görünebilir, sadece denenene kadar bu beklenmedik kombinasyondan kaçmayın. Kürk, yaz gardırobunuza keyifli aksesuarlar ve eklentiler benzer biçimde eklenebilir. Kürkün lüksünü yaz eğlencesiyle birleştirin. Kürk süslemeli kazaklar, kürk yakalı parlak, sevinçli sarı renkte mevcuttur.


Tasarımcılar ipek tişört ya da siyah kürk benzer biçimde öteki kıyafet eşyalarına ince tişörtler ekliyorlar. Komplike malzemeler bir moda elyafı haline geldikçe, geleneksel kıyafet parçalarıyla eklenen kürkleri görmeyi bekleyin.


Kürk yalnız kıyafetlerle mi sınırı olan? Yeniden düşün. Kürk kesimli ayakkabılar, pompalar ya da sandaletler benzer biçimde muhtelif tarzlarda mevcuttur. Isı için kullanılmak yerine, ayakkabılara meydana getirilen bu ilaveler tamamen eğlencelidir, bu nedenle dışarıda oldukca yırtıcı stiller vardır.


Yazlar bölgenizde fazlaca sıcak değilse, klasik bir kürk yeleğini ihmal etmeyin. Bir yeleği giymenin en iyi yollarından biri, tişört ve kot pantolon benzer biçimde daha nedensel bir elbiseyle giymektir. Ek olarak yakanın çevresinde kürk süslemeli nedensel bir deri ceket ya da kürk astarlı cepli hafifçe bir hırka satın alabilirsiniz.


Şimdi yazların düpedüz buharlı olduğu bir bölgede yaşıyorsanız ve kürk seviyorsanız, cüzdanlar sizin için mükemmeldir. Bergdorf Goodman'ın mini deri ve kürk omuz çantası, tarzınızı işaret etmek için şık, sadece ergonomik bir seçimdir. Pom poms ve anahtarlıklar benzer biçimde başka aksesuarlar da var.


Kürk Her Süre Iyi mi Giyilir


Kürkünü nerede giyersen giy, gardırobuna yeni tür kürk renkleri eklemekten korkma. Siyah ya da kahverengi kürk takmak yerine pastel renkleri ya da derin, canlı renkleri kontrol edin. Bilhassa cüret ediyorsanız, desenler de bir seçenektir.


Denemekten korkma. Kürkünü iyi mi ve nerede istediğini giy. Senenin herhangi bir döneminde kürk giyerken emniyet en iyi aksesuardır.