Sağlığınızla Daha Akıllı Olun!

admin

Administrator
Yönetici
5 Nis 2020
29
0
1
Sağlığınız yoksa, hayatınızdan tam anlamıyla zevk almak neredeyse imkansız olduğundan, kendi çıkarlarınızla ilerlemek mantıklı değil mi? Her birimizin düzenli olarak yaptığı birçok seçenek ve karar var, bu nedenle, sürekli olarak, DAHA AKILLI, sağlığımız ve refahımız söz konusu olduğunda. Bu açık gibi görünse de, çoğumuz buna çok az dikkat ediyoruz! Bunu göz önünde bulundurarak, bu makale anımsatıcı yaklaşımı, bunun ne anlama geldiğini ve neyi temsil ettiğini ve bu şekilde ilerlemek için akıllıca bir seçim olduğunu kısaca göz önüne almaya, incelemeye, gözden geçirmeye ve tartışmaya çalışacaktır.


1. Güçlü / güçlü; semptomlar; çözümleri: Ya proaktif bir şekilde ilerleyebilir ya da hastalanmak için bekleyebiliriz ve sonra bize neyin rahatsız olduğunu tedavi etmeye çalışabiliriz! Kişisel güçlü yönlerimizi kullanarak, belirtilerimizi proaktif olarak azaltmak ve daha güçlü olmaya çalışmak, bağışıklık sistemimizi geliştirmeye dayanan canlı çözümler aramak daha anlamlı olmaz mıydı?


2. Motive: Daha akıllı sağlık, motive bir şekilde ilerlemek ve sürdürmek için, sağlık ve mutluluk için daha iyi bir şansla, yaşamı sürdürmek için ihtiyaçlara, hedeflere ve önceliklere hitap eden bir sistemden gelir!


3. Tutum; Dikkat; alternatifler: Her birimiz zihniyetlerimizi kontrol etmeliyiz! Olumlu, yap - yap, tutum ya da olumsuz, sorun odaklı bir yolla devam etmeyi seçiyoruz! Bizi en mutlu, en sağlıklı ve en hazırlıklı yapan şeye dikkat etmeyi taahhüt ettiğimizde, genellikle kişisel olanaklarımızı geliştiririz. Asla kapalı bir zihinle ilerlemeyin, aksine, iyi düşünülmüş, stratejik ve eylem planının bir parçası olarak seçenekleri, alternatifleri ve alternatif tıbbı düşünün!


4. İlgili; dürüst; Araştırma: Tüm seçenekleriniz ve alternatifleriniz hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenin. İlgili araştırmayı iyice okuyun ve belirli bir tedavinin ve / veya yaklaşımın zamanla test edilmiş bir incelemesinin olduğundan emin olun! Potansiyel yaklaşımın gerçekçi ve güvenilir olmasını sağlamak için her seçeneği güvenilir, sağlık uzmanı ile tartışın!


5, zamanında: En sağlıklı yaşamı optimize etmenin düşmanı erteleme! Araştırmanızı yaptıktan ve bir uzmana danıştıktan sonra, iyi düşünülmüş, zamanında devam edin!


6. Kalici; vurgu; mükemmellik: Genel olarak, sağlıklı yaşam, bir sürat yerine kalıcı bir süreçtir! Kişisel vurgunuzu belirleyin ve kararlarınızda daima kişisel mükemmelliğe odaklanın!


7. duyarlı; sorumluluk sahibi; muhakeme: İhtiyaçlarınıza duyarlı olun ve sorumlu bir yaklaşım benimseyin. Sebeplerinizi inceleyin, kapsamlı bir değerlendirmeye ve değerlendirmeye dayandığından emin olun ve buna göre devam edin!


Var olmayı taahhüt ederseniz, DAHA AKILLI, sağlığınızla daha sağlıklı bir varoluş yaşama şansınız daha yüksektir! Göreve hazır mısınız ve kişisel sorumluluk alıyor musunuz?