Sağlık Sigortası Çözümleri Bölüm II

admin

Administrator
Yönetici
5 Nis 2020
29
0
1
Her zaman, her soruna, meydan okumaya, engele ya da üzülmemize neden olabilecek herhangi bir şeye bir çözüm var. Vaiz 3: 1-8. Uygun Bakım Yasası hiçbir zaman sigorta şirketinin taahhüt sürecini ortadan kaldırmak zorunda olduğunu söylememiştir. Aşağıdakileri içeren yasaya uymak ve bunlara uymak için plan satmak için çeşitli unsurlar uygulanmıştır: hepsi gerekli olan temel sağlık yararları; pediatrik diş ve görme kapsamı dışında, özellikle gözaltında küçük çocukları olmayan biri için.


Diğer unsur, taşıyıcıların artık fahiş primlerle sağlıkla ilgili koşullardan fazlasına sahip olan tüketicilere, önceden var olan koşullar nedeniyle “derecelendirilmiş” sigorta dünyasındaki şartlara karşı çıkamayacağı gerçeğidir.
Bu, sağlık sektörünün karşılaştığı en büyük sorundur ve sigortacıların Amerikan halkına makul oranlar bularak risklerini neden ölçemediklerini gösterir. Bu, sigorta şirketlerinin düzenli olarak kimin kronik sağlık problemleri olduğunu ve makul fiyatlarla doğru bakım sağlamanın maliyetinin ne olacağını bilmeme tahmin oyununu oynaması için karanlıkta bir çekimdir. Aktüerler & # 39; sigortayı bir amaçla hesaplamak; riski tahmin etmek. Ölçüm çubuğu yok, neden son birkaç yıldır taşıyıcıların para kaybettiğini ve kefaletle çıkmaya hazır olduklarını merak etmeyin.


Devletin sigorta endüstrisine katılımı, sigortacılık işini yürütmek zorunda değildir. Büyük taşıyıcıların hükümetin sigortanın temel dayanağını dikte etmesine ve dışlamasına izin verdiği üzücü. Bu iş risk faktörleri üzerine kurulmuştur. Otomatik olarak ev sahibi satın almak istiyorsanız fark yoktur; ya da başka herhangi bir sigorta türü, sigortalı mülkiyet riski vardır. Fiziksel bedenlerimiz, hareket halindeyken nesneleri sürekli hareket ettirdiğimizden, zaman zaman aşındığımız ve parçalandığımız ve onarılması ve iyileştirilmemiz gerektiğinden daha yüksek bir risktir.


Sigortacılar neden bu gerçeği milletvekilleri ile ele almıyor? Sabit binalarda mekanik arıza olasılığı nedir? İhmal ve bakım eksikliğinden veya herhangi bir nedenle mülkün fiziksel olarak hasar görmesinden dolayı fiziksel binaların bozulması. En son ne zaman mülk ve kaza sigortası satın aldınız ve prim dolar olarak ne kadar alınacağınız için riskiniz dikkate alınmadı? Sağlık sigortası farklı değil.


Bir çözüm ve işe yarayacak bir plan var. Bu vergilerle ilgili değil, kaç kişinin kapsama alanını kaybedeceği, Medicaid'i geri çekeceği, yoksulları sıktığı, zenginlerin zenginleştiği ya da politikacılardan duyduğumuz diğer anlamsızlıklarla ilgili değil. Sigortacıların cesur olması ve mevcut yasanın kurallarına uyması, sigortalama sürecine geri dönmesi, hiç kimsenin kapsamını reddetmesi ve geçmişte olduğu gibi riske dayalı uygun fiyatlı primlere sahip olması gerekir; Uygun Maliyetli Bakım Yasası.


Tüketiciler olarak, bu dünyevi bedenlere bakmak ve fiziksel ve finansal olarak bunu yaparken mali durumumuzu korumak bizim sorumluluğumuzdur. Kronik bir sağlık durumu ortaya çıktıktan sonra bekleyip kapsama girmeye çalışacak mısınız? Bu, halihazırda yanmakta olan bir binaya sahip olmak ve daha sonra sigortacıyı korumaya çağırmak gibidir. Akıllı olun, tapınağınız bozulmaya başlamadan önce hala sigortalıyken ihtiyacınız olan korumayı alın.