Temizleme Detayları İle Corona Ve Yayınımı

admin

Administrator
Yönetici
5 Nis 2020
29
0
1
Hepimiz benzer biçimde haber ve "Corona ile alakalı informasyon" bombardımanına tutuldum. Bir süpermarkete girdiğinizde bu viral istila baskı hissediyorum destek olabilir ve wc kağıdı vardı. Kendini temizlemek için müsait kağıt her türü, yalnız bir ürkü içerisinde hayatlarını yaşayan insanoğlu tarafınca açılan bir ürkü gitti. Her şey mutlaka hiç bir sıkıntısı yoktur, sebepsiz yere istifçilik insanoğlu ürkü tarafınca üretilip sıkıntısı hariç. Olmayan insanoğlu da istif korkutan bu istifçilik yapıyor.

Doğal ki, "Corona" ABD Birleşik Devletleri Çin aileleri ziyaret Wuhan giden vatandaşlığa göçmenler tarafınca geldi. Amerika büyük ihtimalle bu vatandaşlığa Vatandaşları, ABD Birleşik Devletleri, vize hikayesinde Çin Wuhan aile virüs benzer biçimde üyeleri, Çin hükümeti Çin'de bütün iç hat uçuşları iptal etti, fakat Çin Wuhan dışı bırakın internasyonal uçuşlar bunu yapmak için tanıtıldı. Haberler Çin mirasının bir çok ABD BİRLEŞİK Devletleri Vatandaşı olan Amerika ve Corona ile hastalığa yakalandı devlet.

Chinatown var Amerika ve ayrım ettiğim şey, bu virüs büyük salgınlar Chinatown ile büyük şehirlerde ve yoğun su kütlelerinin yakın alanları doldurulur. Gezim büyük vakit, bu virüsü Türkiye genelinde her şehirde bir sürpriz değil Amerika'nin Çin yerleşmeleri ile.

Aslına bakarsanız pozitif yönde bulunduğunu biliyorum bir çok grip virüsü bütün evvel kurulmuş olan Çin, gelir. Amerika uyuşturucu temsilcileri Çin'e her sene grip mevsimi başlamadan ilkin ve grip virüsü misal alın ve Amerika'ye gribi geçirir ilkin grip karşı bir aşı kurmak bulunduğunu bildirdi. Birtakım yıllarda grip aşısı büyük ve birkaç senedir, geliştirilen aşı kifayetsiz yarattı.

Çin hükümeti ve ABD BİRLEŞİK Devletleri Demokrat Parti tarafınca difüzyon bastırma, bu sebeple dünyada binlerce insan öldü. Çinliler ölümcül gaf için yüz kaydetmek istiyor, ve ABD BİRLEŞİK Devletleri Demokrat Parti Çin mutlaka, küreselleşme çabaları haricinde olmak isterim. Şimdi anladım, Demokrat Parti hükümetinin komünist bir tür doğru eğilerek ve medya hükümetin tam denetim Demokrat Parti hiç Barack altında 8 sene Obama Kurultay'nin demokrat bir devir Başkanlığına ulaşmak için olası olan çözümler yaratabilen, yanlış anlayışına iten daha kolay Demokratlar tarafınca bile.

Corona büyük bir nehrin yanında yer verilmiştir Çin, Wuhan laboratuvar. Corona de su büyük gövde tarafındaki nemli iklimlerde görülür. Hakikaten büyük salgınlar ABD Birleşik Devletleri kıyı yerleri su yollarına yakın ve yaşanıyor. Las Vegas büyük gezim bu sebeple New York'ta büyük bir patlama bekliyordum, Çin Mahallesi, fakat nemi süratli bir halde ağız adamlarından biri yayımlandıktan sonrasında buharlaşır nerede benim kendi görüşüm, kuru iklim sebebiyle (Clark County) 139 ölüm countywide ile 3.000 konum var.

Yağmur ve (Las Vegas, NV.) greater Clark county (azca 500 enfeksiyonları ve 200'den daha azca ölüm) birkaç konum haricinde olsa bile çöl güneybatı naturel olarak fazlaca kuru, (Phoenix, AZ) Maricopa (Tucson, AZ) ve Pima büyük gezim ve muhacir olan, çöl güney-batı bu istila, Corona esnasında, yalnız yukarıdaki 3 kentler duracak en iyi yer olabilir.

Sciencing Makbuz: Buharlaşma çoğu zaman yağış daha büyük ve kuru bir iklim başka bir özelliğidir. Netice topraktaki rutubet düşük yaklaşık yağış ve düşen yağışın süratli buharlaşma sebebiyle mahrum olan bir iklim vardır.
Demek istediğim damlacıkları fazlaca damlacıkları kıyı şehirlerde bir veya daha çok saat süresince kaygan kalmak atılır fazlaca süratli bir halde Cenup çölde Batı ve kurur konferans ve hapşırma esnasında çıkartılmış olmasıdır. Şimal-merkezi ABD Birleşik Devletleri ve Alaska Corona salgını minimum oranda var, fakat bu nüfus, Çinli göçmenler ve Gezim merkezleri büyük olmaması sebebiyle benzer biçimde görünüyor.

ABD Birleşik Devletleri'nde karar için fazlaca azca maske genel kullanıma beri yapılması gerekiyordu sanırım. ABD Birleşik Devletleri Hükümeti, Çin'den ABD'ya benzer biçimde üretimi fazlaca tehlikeli sonuç ve tehlikeli sonuç olmayan maçı olur ümit ederim. Valiler ve federal hükümet ise, ülkedeki hepimiz için parasız maskeleri sağlansa onlar acı ve zorluklar bir fazlaca ABD Birleşik Devletleri Vatandaşları kurtarabilirdi. Ekonominin hüküm seçilmiş liderleri boşluğu Amerika imalat verdik beri yaşam kurtarmak için yapılması gerekiyordu.

ABD Birleşik Devletleri ekonomisinin açılması ve geri Maskeleri "vesilesiyle yapılması icap ettiğini Corona yayılmasını. Aslına bakarsanız görüyorum ki bir sürü insan ve maske var, fakat fazlaca değil. Her insanın giymesini gerektiren bir yasa Maskeler "? " bir esenlik problemi olarak, bir norm şayet parasız veya müsait Maskeler çalışan yoksullar ve evsizler için kullanılabilir olsaydı kötü olmazdı. İstemeden birini hasta etmek kabahat değil, fakat minimum tutulmalıdır. Polis suçluları tespit etmenin zor bir vakit olacak, fakat virüs ölür. Çin hükümeti, iki milyardan fazla maskeleri topladı ve Çin'de Wuhan hepimiz verilmiştir inanırım. İki milyar dolar Amerika'de işletmeler ve aileler yardımcı için harcandı ve daha azca maliyetli oldu, ekonomiye zarar vermeden şayet ABD Birleşik Devletleri Hükümeti kafi maskeleri Corona insanlara alanlarda patlak vermek olsaydı olurdu sanırım.

Naturel olarak genç kişiler vitamini, daha çok nötralize yapmak muhtemelen onları geri püskürtüyor ve Coronvirus içerisine girmemeye olacak olan "Çinko" değerinin bir yüzdesi olarak günlük alımının bir alımı var. Çinko takviyesi almak için bu mineralin kafi veya değil emmek için büyük ihtimalle Corona ve yaşlıların naturel bir caydırıcı bulunduğunu. Günlük Corona informasyon oturumları biri bulunduğunu kısa açıklamada daha çok Çinko almak icap ettiğini Başkanımız, "Donald Trump" söylemek duydum. Aslına bakarsanız beni huzursuz eden tıbbi durumlar sebebiyle vitamin ağırım. "Çinko" tertipli senedir benim yanımdaydı, ve öteki vitaminler ile beraber vardır. Bir birey Çinko Corona Kontrat, sadece Çinko caydırıcı Koronavirüsler hayatta yapması imkansız ile büyük bir vakit.

Iktisat alanlarda kapalı tutulmalıdır ve söylemek, hepimiz giymek için Maskeler verilmesi ihtiyaç duyulan kuvvetli bir istila alanları isterim. Aleni alanları Maskeler verilmelidir, fakat bununla beraber aleni alan ekonomileri tutmak için istila. Ev eksikliği olan alanlarda özgürce çalışmasına izin verilmelidir. Iktisat maskeleri yanlışı olmadan hiç bir fenalık yoktur birey bir ağızdan çıkarılacak Corona ile tutmak olarak tekrar ve uzun olmalı. Corona taşıyıcıların bir çok herhangi bir alemet var, damlacık püskürtme durdurma teneffüs yolunda her insanın yüzünde bir maske Corona naturel olarak ölür, yayılması için olası değil bu sebeple kadar kurtarma şansı var benzer biçimde görünüyor.