Web Tasarımı ve Geliştirme

Bir Web Sitesinin Iyi mi Geliştirileceğine Dair En Kolay 3 Çözüm

Bir Web Sitesinin Iyi mi Geliştirileceğine Dair En Kolay 3 Çözüm

Oldukça uzun süre ilkin değil Mobilegeddon İnternetin yüzünü süpürdü ve yetişmeyen internet sayfaları karanlıkta kaldı. Siteler her gün yeni sürüme geçme ihtiyacı buluyor, sadece bir internet sayfasını iyi mi iyileştireceklerini bilmek çoğu zaman yoğun bir kodlama bilgisi gerektiriyor.

Bir siteniz var ve onu birazcık güçlendirmek istiyorsunuz, sadece BT değilsiniz. uzman. Ee ne yapıyorsun? Her neyse ki tüm yanıtları aldık! Öyleyse okumaya devam edin, size tatlı Büyükannenizin bile yapabileceği kolay internet sayfası iyileştirme fikirleri verelim.

Bir Web Sitesi Iyi mi Geliştirilir

Teşekkür et

Bir ziyaretçi sitenizde sunduğunuz bir şeyi aldıktan sonrasında kolay bir teşekkür sayfası koymak, onları etrafta tutmanın mükemmel bir yoludur. Bunların hazırlanması ve uygulanması kolaydır, sadece müşteriniz için uzun bir yol kat ederler.

Acele ol

İnsanların bir siteyi terk etmelerinin en büyük sebeplerinden biri, yüklenmesinin oldukca uzun sürmesidir. Ziyaretçiler sayfaların iki saniyeden daha kısa sürede yüklenmesini bekler. Üç yada daha çok saniye bekledikten sonrasında oradalar!

Sayfa yükleme sürenizi kısaltmak için yapabileceğiniz pek oldukca teknik şey var, sadece bunun için zamanımız yok. Bunun yerine, burada doktora gerektirmeyen, yapabileceğiniz birkaç şey var. içinde.

Bozuk Bağlantıları Düzelt

Site sayfalarınızı süratli bir halde deneyin ve bozuk bağlantı olup olmadığına bakın. Bunlar yalnızca sitenizi yavaşlatmakla kalmaz, bununla birlikte ziyaretçiler 404 hatası görünce kolayca kapatılır.

Kullanılmayan Eklentileri Kapat

Sitenizi iyileştirmeye destek olacak birçok yararlı eklenti vardır, sadece arka planda çalışan kullanılmayan eklentiler yalnızca tüm süreci yavaşlatır. Eklenti listenize bakın ve kullanmadığınızı bildiğiniz eklentileri kapatın.

Daha Fazla Boşluk Kullan

Hizmetlerinizi sitenizin her yerinde tanıtmak ne kadar cazip gelse de, iyi bir şeyin oldukca fazlası fena bir şey olabilir. Sitenizde boşluk olması potansiyel bir alan israfı benzer biçimde gelebilir, sadece ziyaretçilerinizin odaklanmasını sağlar.

Daha çok boşluk kullanmak, sitenizi geliştirmenin mükemmel ve kolay bir yoludur. Sitenizin ve insanların süratli bir halde dağılması, görmelerini istediğiniz içerikle oldukca daha çok ilgilenecek.

Dışarıdan temin etmek

Günün sonunda, bir internet sayfası iyileştirmesi elde etmenin en kolay yolu, başka birinin bunu sizin için yapmasını sağlamaktır. Bir arkadaşınızın bunu sizin için yapmasını sağlayın, mahalli bir web ajansı kiralayın yada internasyonal olun ve bir İsveçli olsun Webbyra senin için hallet!

Web Sitesi İyileştirme

Bu kolay iyileştirmeleri uygulamaya koymak, sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracak ve sitenize aradığınız extra desteği elde edecektir.

Bir web sitesinin iyi mi geliştirileceğine ilişkin bu ipuçlarını beğendiyseniz, işinizi geliştirmek ve işletmeniz için mahalli potansiyel müşteriler elde etmek için başka hangi mükemmel ipuçlarımıza göz atmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir