Web Tasarımı ve Geliştirme

Bu Otel Web Sitesi Tasarımları Oyunu Değiştirecek

Rekabeti Daraltacak 6 Otel Web Sitesi Tasarımı

Yaklaşık üçte biri direkt bir otelin internet adresinden rezervasyon meydana getiren gezginlerin oranı.

Sadece bir internet sayfasına haiz olmak kafi değildir. Konukların ilgisini çekmek için, bir otel web sitesinin sezgisel, zarif ve mobil uyumlu olması gerekir.

Anketler bunu ortaya koyuyor Amerikalıların% 85'i Gezi araştırması ve kitap etkinlikleri yapmak için mobil cihazlar kullanın. Buna karşın, birçok otel duyarlı web tasarımından hâlâ yararlanamıyor.

Otel siteniz için birazcık ilhama mı ihtiyacınız var? Görsel olarak en çarpıcı otel internet sayfası tasarımlarından birkaçına hızlıca göz atalım!

1. Ananti City Resort

Internet sayfasında, Ananti City Tatil Köyü ziyaretçilerin ilgisini çekmek için arka plan videolarını kullanma mevzusunda muhteşem bir iş çıkarır. Aşağı kaydırmak, güneş gözlüğünüzü çıkarmayı simüle eder ve altında canlı bir vakit atlaması ortaya çıkar.

Bahsetmeye kıymet öteki bir özellik, sitenin sayfanın alt kısmında takılı kalan rezervasyon formudur. Rahatsız edici olmayan, iyi tasarlanmış bir yapışkan menüye örnek olarak hizmet eder. Biçim, sitedeki herhangi bir sayfadan rezervasyon yapmanızı sağlar, sadece bununla birlikte dikkat dağıtıcı olmaktan da uzaktır.

2. The Maritime Hotel

İyi bir çağdaş tasarım örneği arıyorsanız, themaritimehotel.com'a göz atın.

Sitenin duyarlı web tasarımını kullanımı, mobil cihazlarda gezinmeyi çocuk oyuncağı haline getirir. Restoranlar, ödüller ve rezervasyonlarla ilgili bilgilere tek tıklama yada dokunuşla erişilebilir. Bir çok sayfada aşağı kaydırmanız bile gerekmez.

Benzer biçimde bir internet sayfası planlama aracı kullanmak Slickplan bunun benzer biçimde sezgisel bir otel sitesi oluşturmanıza destek olabilir.

3. 7132 Oteli

Minimalist web tasarımı, bir web sitesinin yükleme hızını artırabilir ve karmaşayı azaltabilir. The 7132 Hotel ziyaretçilerin web sitelerinin içeriğine odaklanmalarına destek olmak için minimalizmi kullanma mevzusunda mükemmel bir iş çıkarır.

Bu siteyi öbürlerinden ayıran şey, yüksek kaliteli görsellerdir. Nefes kesici güzellikteki İsviçre otelinin özünü yakalarlar.

Bir sayfa çevirmeyi çağrıştıran menü animasyonu da hoş, ince bir dokunuş katıyor.

4. Adriatic Lüks Otelleri

Lüks bir otel web sitesinin zarafet ve incelik göstermesi önemlidir. Ana sayfasındaki arka plan videosu Adriatic Luxury Hotel internet sayfası bu mevzuda mükemmel bir iş çıkarıyor.

Ek olarak, blog tasarımı çoğu zaman göz ardı edilir ve birçok otel sitesinde ezici bloglar bulunur. Sadece, bu otelin benzersiz ve zarif blog tasarımı, marka kimliğini pekiştiriyor.

5. Badrutt's Palace Hotel

Internet sayfasını ziyaret ederken esinlenmek oldukca kolay Badrutt Sarayı.

Benzeri olmayan köşe menü animasyonu dikkatinizi derhal çeker. Menü düğmesine tıklamak, size bir menü seçenekleri listesine erişim sağlarken mevcut sayfayı yana yatırır.

Sitede ek olarak göze çarpan bir etkinlik bandı da bulunuyor. Bu kadar rahat yaratıcı tasarım fikri yaklaşan gösteriler yada kutlamalar hakkında informasyon edinmenizi sağlar.

6. Vesper Otel

Vesper Hotel'in web sitesi ruh halini baştan ayarlar. Sakinleştirici arka plan videosundan hoş görüntülere kadar her şey size rahatlık ve sükunet hissi verir.

Site ek olarak karmaşık olmayan bir tarama deneyimi sunmak için beyaz alandan da yararlanıyor. Bunu, ana sayfada ilerlediğinizde fark edersiniz. Sadece bu minimalist biçim, bilhassa oda sayfalarına oldukca yakışıyor.

En İyi Otel Web Sitesi Tasarımları Üstüne Son Düşünceler

Yukarıda bahsedilen 6 otel internet sayfası tasarımı öbürlerinden öne çıkıyor. Bazı fikirleri almaktan ve bu tarz şeyleri kendi tasarımınızda uygulamaktan çekinmeyin.

Otel web sitenizde gezinmenin kolay olduğundan güvenli olun. Düğmelerinizi birbirine oldukca yakın yerleştirmeyin ve mobil cihazlarda okunabilen bir yazı tipi boyutu seçin.

Ek olarak, web sitenize bir söyleşi robotu eklemeyi düşünün. Bu, potansiyel konuklarınızın oteliniz hakkında olabilecek genel sorularına anında cevap almalarını sağlar.

Web tasarımı hakkında daha çok informasyon edinmek ister misiniz? Öyleyse, sayfamızdaki daha çok gönderiye bakın web tasarım blogu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir