Web Tasarımı ve Geliştirme

Güvenebileceğiniz Temel Web Sitesi Oluşturma İpuçları

Güvenebileceğiniz Temel Web Sitesi Oluşturma İpuçları

Tek bir kullanılabilirlik problemi, web sitenizin başarısını yok edebilir.

Bunun sebebi, kullanılabilirlik sorunlarının sizinle satın alan içinde engeller oluşturmasıdır. Ve herhangi bir engel yalnızca onları yabancılaştırmaya ve güvenilirliğinizi sorgulamalarına hizmet edecektir.

İşte bazı temel bilgiler web sitesi oluşturma ipuçları Sayfanıza satın alan çekeceğine güvenebilirsiniz.

Basitleştir

Müşteriniz için işleri basitçe parçalara ayırın. Herhangi bir jargon kullanmadığınızdan güvenli olun, bu sebeple anlayamayacaklar. Bununla birlikte, müşterinizle de konuşamazsınız.

Dilinizi konuşkan ve anlaşılması kolay tutmaya çalışın. Bu, müşterinizi, onları ciddiye aldığınıza ve onlara% 100 vereceğinize ikna etmenin en iyi yoludur.

Büyük metin parçalarının okunması zor olsa gerek. Web sitenizi ziyaret edenlerin bir çok, her satırı okumak için vakit ayırmaz. Bir informasyon yığınından diğerine atlayacaklar. Bir çok, yalnızca kendileri için en mühim olan bilgilere odaklanmak için vakit ayıracaktır.

Bu parçaları ayırmak için metnin bir kısmını resimlerle kaydırın.

Ek olarak, boşluktan korkmayın. Bununla birlikte metni parçalamaya ve daha kolay sindirilebilir hale getirmeye hizmet eder. Ek olarak, yüksek kontrastlı renkler ve kolayca okunabilen yazı tipleri kullanmaya çalışın.

Ek olarak, insanların hakkaten okumak istedikleri detayları seçmelerini kolaylaştırmak için başlıkları ve alt başlıkları kullandığınızdan güvenli olun. Detayları kısa ve öz tutun ve deşifre etmeleri ihtiyaç duyulan informasyon miktarını en aza indirin.

İletişim Bilgilerini Ilave edin

İnsanlar, gerçek insanlarla gerçek bir şirketle uğraştıklarını bilmek ister. İletişim bilgilerini vermemek, satın alan ilişkinizi bozar. Gerekirse size ulaşabileceklerini bilmek isterler.

Gerektiği kadar oldukça yazışma aracı dahil ettiğinizden güvenli olun.

Buna bir telefon numarası, e-posta adresi ve tüm toplumsal medya kuruluşları dahildir. Müşterilerin sizinle yazışma kurmasını kolaylaştırmak için web sitenizdeki yazışma formunu da kullanabilirsiniz.

Captcha'ları ve öteki spam koruma yöntemlerini kullandığınızdan güvenli olun. Öteki bir tavsiye, müşterilerinizin sizinle ve öteki müşterilerle etkileşime girebileceği kendi çevrimiçi topluluğunuzu oluşturmaktır.

Bu, karşılaştıkları herhangi bir soruna süratli bir cevap vermenin mükemmel bir yoludur. Ve kuvvetli satın alan katılımını teşvik eder.

Fazlaca Meşgul Yapmayın

İnsanlar bir internet sayfasına gittiklerinde, tertipli sadece gezinmesi kolay bir şey arıyorlar. Web sitenizde oldukça fazla şeyin olmasını istemezsiniz.

Aşırı renkli olması yada oldukça fazla resme haiz olması gerekmez. Ve oldukça fazla yanıp sönen işaret yada açılır pencere yalnızca insanları kapatmaya hizmet eder.

Kesinlikle oldukça fazla renk ve görüntünün lüzumlu olabileceği işletmeler var. Mesela, moda ile ilgili bir iş yürütüyorsanız bu doğrudur. Sadece, finansla uğraşan asla kimse için uygun değildir.

Bilgilendirici Yapın

Müşterilerinizi hayal kırıklığına uğratmanın kati bir yolu, en temel detayları bile görüntülemek için kullanıcı kaydını tamamlamalarını mecburi kılmaktır.

Bir soruna çözüm arıyorlarsa yada ürününüz hakkında süratli bir halde informasyon almak istiyorlarsa, kaydolmak için vakit ayırmak istemeyeceklerdir.

Web sitenize sınırı olan erişim, müşterilerin sizinle iş yapmış olup yapmama mevzusunda gerçek bir değerlendirme yapma olanağını ortadan kaldırır. Müşteriyi eğitmek için elinizden geldiğince fazla informasyon sağlamaya çalışmalısınız.

İnsanların alması ihtiyaç duyulan tüm bilgilerin web siteniz vesilesiyle onlar için kolayca erişilebilir olduğundan güvenli olmanız gerekir.

İnsanların hizmetleriniz için size geldiklerinde ne tür şeyler istedikleri hakkında bir fikriniz olmalı. Bu yüzden, web sitenizdeki tüm bu mevzuları ele aldığınızdan güvenli olun.

Artı, onlara hangi hizmetleri sunduğunuzu ve ne kadar ücret aldığınızı söylemeniz gerekir.

Ne kadar tecrüben var? Başkasına gitmek yerine niçin size gelsinler? Sunduğunuz hizmetler rakiplerinizin hizmetlerinden iyi mi daha iyi?

Sağ Alışveriş Sepeti

Web sitelerinin, ödeme sayfanıza giden iyi tasarlanmış bir huni olması gerekir. Ürün, hizmet yada her ikisini birden satsanız da, her sayfa sonuçta daha çok tüketiciyi satın almaya yönlendirmelidir.

Sadece, dikkatle beslenen lideriniz, alışveriş sepetinize ulaştığında, onları bocalamadığınızdan güvenli olun. Yanlış alışveriş sepeti, tüketiciler bir satın alma işleminden tek bir tıklama uzakta olsa bile satışları engelleyebilir.

Değişik satın alan türleri için değişik e-ticaret platformları oluşturulmuştur. Sınırı olan sayıda ürün ve hizmet satıyorsanız, beton5 şeklinde bir aracın kullanımı basittir ve tüm sürecinizi kolaylaştırabilir.

Mobil Optimizasyon

Duyarlı web tasarımı basitçe, bir web sitesinin akıllı telefon, tablet yada masaüstü şeklinde herhangi bir cihazın boyutuna gore otomatikman ayarlanacağı anlamına gelir.

Bugünün kullanıcıları, tüm web sitelerinin herhangi bir cihazda çalışmasını bekliyor. Gore Pew AraştırmaAmerikalıların çoğunluğunun akıllı telefonu var.

Web sitenizin duyarlı olup olmadığını iyi mi anlarsınız? Süratli ve kolay bir yol, tarayıcınızı tekrardan boyutlandırmak için sürüklemektir. İçindeki içerik tekrardan düzenlenir ve metin kesilmezse, sitenizin cevap verme olasılığı yüksektir.

Google'ın Chrome tarayıcısını kullanıyorsanız, Mobil / Duyarlı Web Tasarımı Kontrol Edici adlı eklentiyi yükleyebilirsiniz. Web sitenizi değişik mobil ve tablet biçim ve boyutlarında kontrol etmenizi sağlar.

Bununla, kullanıcılarınızın mobil cihazlarında neler yaşadıklarını hakkaten görebilirsiniz.

Web Sitesi Oluşturma İpuçları

Bu internet sayfası oluşturma ipuçları size minik görünse de, potansiyel bir satın alan için çoğu zaman web sitenizden vazgeçmelerinin ve rakiplerinizden birine geçmelerinin tam nedenidir.

Sorunsuz bir satın alan deneyimi sağlamak için vakit ayırmak, işlerin tekrarlanmasına doğru uzun bir yol kat eder.

Maksimum tesir için satın alan deneyiminizi geliştirme mevzusunda daha çok informasyon için blogumuzu keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir