Web Tasarımı ve Geliştirme

Hayırseverlik için Mükemmel Bir Blog Iyi mi Oluşturulur

Hayırseverlik için Mükemmel Bir Blog Iyi mi Oluşturulur

Hayırsever bağışları biliyor muydunuz % 5,4 arttı Giving U.S.A'ya bakılırsa 2015'te 358,4 milyar dolar üstün derece elde etti? "Hayvanlar ve Çevre"% 5'in üstünde artışla zirvede ve din% 1'in birazcık altında en düşük artışa haiz oldu.

Bu, hayırseverlik oyununa muhteşem bir zamanda girdiğiniz anlamına gelir.

Hayır kurumları için iyi mi mükemmel bir blog oluşturabileceğinize bir göz atalım.

1. Parasız Bir Blog Sitesi Bulun

Her hayırseverlik görevinde olduğu şeklinde, elinizden geldiğince tutum ettiğinizden güvenilir olmak önemlidir. Kaydedilen para, kuruluşunuzun öteki alanlarına gidebilir.

Çevrimiçi olarak kullanılabilen birçok parasız blog sitesi var. Birazcık araştırma yapın ve her birinin iyi mi değişik bulunduğunu öğrenin. Bu şekilde, yolunuz için gerekseme duyduğunuz şeyleri hangi blogların sunduğuna dair bilgili bir karar verebileceksiniz.

2. A ve B Seçimi İletişim Sunun

Bir çok en büyük ABD hayır kurumları bloglar şeklinde iki yönlü bir kontakt seçimi sürdürmek.

Günlük İşleyiş

Blogunuz günlük işleyişiniz, uzun vadeli ve kısa vadeli hedefleriniz hakkında söyleşi yöntemiyle güncelleme yapmalıdır. Başka bir deyişle, muhtemelen "Kısa Vadeli ve Uzun Vadeli Hedeflerimiz" adlı bir bloga hak vermek istemeyeceksiniz. Pek cazip değil.

Sadece blogunuzun, yardım kuruluşunuzun getirilen fonları iyi mi kullandığına dair ayrıntıları içerdiğinden güvenilir olmak isteyeceksiniz. Bağışçılar niçin amacınızı desteklemeye devam etsin?

Yandaş Iştirakı

Destekçilerinizi dahil olmaya, düşünce ve önerileri paylaşmaya teşvik edin. Blog forumunu bir beyin fırtınası oturumu haline getirin.

Sorulara ve yorumlara en kısa sürede cevap verdiğinizden güvenilir olun. Ne kadar acele olursa o denli iyi. Sadece 24 saatten fazla olmadığından güvenilir olun.

3. Toplumsal Medyanın Enerjisini Kucaklayın

Hayır işleri için mükemmel blogunuzu oluştururken, toplumsal medyayı yeni en iyi dostunuz yapmak isteyeceksiniz.

Twitter, Feysbuk, Snapchat, Pinterest ve Instagram'ı kullanın. Daha çok toplumsal medya sitesi, daha iyi erişim.

Kişisel Hikayeleri Paylaşın

Blogunuzu yalnızca hayır işleri için hayır amaçlı yapmayın. Kişisel hikayeleri ve mücadeleleri de paylaşın. Savunmasız insan yönünüzü göstererek okuyucularınızla bir ilişki oluşturun.

Video Bir Yumruk Paketliyor

Blog yazarlığınız süresince yüksek kaliteli video ilave edin. Video, iletişimin iki oldukca kıymetli yönüne izin verir: göz teması ve vücut dili.

Bunların her ikisi de, okuyucularınız yazılı kelimeyi anlamıyor. Ve bunların her ikisi de yakınlık ve bağlantı oluşturmak için dirimsel derecede önemlidir.

Para topladığınız bazı projelerinizin ve röportajlarınızın videolarını kullanın. Bu, hedef kitlenizin amaca duygusal olarak bağlanmasına destek olacaktır.

4. En Etkili Kaynak Yaratma Stratejileri Üstüne Kendinizi Eğitin

amacıyla daha fazla bilgi edin Etkili bağış toplama mevzusunda araştırma yapmak ve öteki kuruluşlar için neyin işe yaradığını öğrenmek isteyeceksiniz.

Müşterilerinizi hayır kurumunuzu desteklemeye ikna edebilmek istiyorsunuz mali durum sıkışık olsa bile. Destekçilerinizin her ay bütçe yapması için hayır kurumunuz bir öncelik olmalıdır.

Onları resimlerle ve hayır kurumunuzun başarılarının süratli günlük güncellemeleriyle büyütün.

5. Destekçileriniz için "Hayırseverlik" Noktalarını Birleştirin

Hayırseverlik blogunuzda, destekçinizin bağışlarını hayır kurumunuz tarafınca meydana getirilen başarılarla birleştirmek isteyeceksiniz.

Okuyucularınızın, oldukca önemsedikleri amaç için katkılarının neler yaptığını görmelerine izin verin. Bunu, talep edilen tüm tutarı oluşturan her bir harcaması özetleyen bireysel bağış toplama kuruluşlarına haiz olarak yapabilirsiniz.

Somutlaştırın

Mesela, hayır kurumunuz organ arızası sebebiyle ameliyat olması ihtiyaç duyulan bir çocuk için para topluyorsa, toplam maliyetleri aşağıdaki şeklinde benzersiz bölümlere ayırın:

  • Hastanede kalış
  • Anestezi
  • Operasyon
  • Herhangi bir ek tabip tutarı
  • Antibiyotikler

Başka bir örnek de şu şekilde bir şey söylemek olabilir: "Ayda 10 dolarınız, bir çocuğun mutlu, çürüksüz bir yaşam için gerekseme duyduğu diş bakımını almasını mümkün kılıyor."

Ek olarak, müşterinin amacınıza fazladan bağış yapma seçeneğine haiz olduğu ürünler satan bir çevrimiçi mağaza da kullanabilirsiniz.

6. Hayır Amaçlı Blogunuza Geri Dönmek İçin Her Fırsatı Kullanın

Hayır kurumları için blogunuzun geniş ve dostça bir erişime haiz olmasını istiyorsunuz. Kişisel toplumsal medya sitelerinizde yaptığınız yorumlarda da blogunuza geri bağlantı vermeyi ihmal etmeyin.

Arkadaşlarınızdan, iş arkadaşlarınızdan ve ailenizden haberi yaymalarını ve bloglarınızın bağlantılarını yönettikleri web sitelerinde paylaşmalarını isteyin. Hayır kurumunuzun hayatları değiştirebilmek için neler yaptığını duyurun.

7. Saygı duyulan bir Blog Yazma Hizmeti Alın

Tertipli blog yazmak için kafi zamanınız yok mu? İşi sizin için meydana getirecek olan hizmetlere yada özgür yazarlara bakabilirsiniz. Ya da vizyonunuz ve tarzınızla uyuşan konuk blog yazarlarını işe alabilirsiniz.

Hayır işleri için blogunuzda yer aldığınızdan güvenilir olun. Yorumlara ve sorulara cevap vermek için süre ayırın. Bağışçılarınızın kim olduğunuzu ve gerekirse sizinle iyi mi kontakt kuracaklarını bildiklerinden güvenilir olun.

Blog gönderisini kendiniz yazsanız da bir yazar tutsanız da, hayır kurumunuzun mesajının ve misyonunun açıkça iletildiğinden güvenilir olun.

8. Gönüllü Fırsatları Sunun ve Vakit Bağışı Yapın

İnkar edilemez. Bazı insanoğlu ya katkıda bulunacak paraya haiz değiller ya da katılmak istemiyorlar. Bu durumlarda, amacınız için destek verebilecekleri alternatif yollara haiz olmak isteyeceksiniz.

İnsanların zamanlarının ve yeteneklerinin yanı sıra paralarını bağışlayabilecekleri alanları belirleyin. Gönüllülerin yararlı olabileceği pasta satışı yada müzik eğlencesi şeklinde bağış toplama etkinlikleri düzenleyebilirsiniz.

9. Esnek ve Açık Fikirli Olun

Tamamımız devamlı en iyi fikirlere haiz olamayız. Duygusal olgunluğun bir işareti, hataları kabul edebilmek ve aksama süreleriyle yuvarlanabilmektir.

Başkalarının geri bildirimlerine açık fikirli olun ve elinizden gelenin en iyisini yapın. Savunuculuğu yada korkuyu denetim altında tutun ve eleştiriyi bile kıymetli geribildirim olarak kabul edin.

10. Bağışçılarınıza Minnettarlığınızı Gösterin

Ve son olarak, minimum değil, teşekkür edin. Bağışçılarınızın masaya getirmiş olduğu sıkı emek harcama, özveri ve mali desteği kabul edin.

Mümkün olduğunda ve destekçilerinizin izniyle, çabalarını blog yayınlarına dahil edin. Fırın satışı yada otomobil yıkamada çalıştılarsa, isimlerini de belirtin. Herhangi bir isim yada yüz yazdırmadan yada göndermeden ilkin daima sorduğunuzdan güvenilir olun.

Hayırseverlik için Mükemmel Bir Blog Oluşturmak

Hayır kurumları için blog yazmak oldukca keyifli olabilir. Birkaç kolay yönerge ve bir kamera ile blogunuzu esrarengiz bir şeye dönüştürebilirsiniz.

Bunlar, hayır işleri için mükemmel bir blog oluşturma hakkında iyi mi daha çok informasyon edinebileceğimizle ilgili ipuçlarımızdır. Ne eklersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir