Web Tasarımı ve Geliştirme

İdeal Bir Web Sitesi Geliştirme Projesi Planı için 4 İpucu

Etkili Bir Web Sitesi Geliştirme Projesi Planı için 4 İpucu

Mühim bir satın alan için bir internet sayfası mi tasarlıyorsunuz? Bir ihtimal mükemmel bir fikriniz var ve onu hayata geçirmek istiyorsunuz.

Çevrimiçi bir site oluşturmanın sebebi ne olursa olsun, bu devamlı bir süreç olacaktır. Zor bir iş olabilir fakat olması gerekmiyor.

Şüphesiz kurucu babaların en bilgelerinden önde gelen Benjamin Franklin şunları söylemiş oldu: "Hazırlanmayarak, başarısız olmaya hazırlanıyorsunuz". Müşterinize herhangi bir söz vermeden yada ilk kod satırınızı yazmadan ilkin, yerinde bir plana ihtiyacınız var.

Nihai internet sayfası geliştirme proje planı için dört temel ipucumuz var. Devam edin ve minimum sorunla bir internet sayfası oluşturmak için ihtiyacınız olan araçlara haiz olacaksınız!

1] Bitmiş Ürünle Sonunda Başlayın

Başlamadan ilkin sonun neye benzediğini anladığınızdan güvenli olun. Nihai sonucun neye benzeyeceğini bilmeden bir ürünü iyi mi teslim edebilirsiniz?

Internet sayfası geliştirme proje planınız, sizden ve ekibinizden beklenen her şeyin detaylı bir yol haritasını içermelidir.

Ayrıntıları gözden kaçırmayın! Her şeyin ana hatlarının çizildiğinden ve açıkça belirtildiğinden güvenli olun.

2] İletişim Anahtar

Siz ve müşteriniz yada ekibiniz içinde olsun, açık kontakt bir zorunluluktur. İletişim, aynı sayfada olmanızı ve aynı hedefler doğrultusunda çalışmanızı sağlar.

Neredeyse Çalışanların% 50'si Bir sonraki adımlarının ne işe yaradığını bilmeden bir toplantıdan ayrılın. Bu size ve ekibinize benziyor mu?

Rollerin net bir halde tanımlandığından güvenli olun, son tarihlerinizi açıkça belirtin ve kapınızı açık tuttuğunuzdan güvenli olun.

3] Bir Kontrol Sürüşü İçin Alın

Neyin lüzumlu olduğuna dair denetim listeniz var. Her adımda müşteriniz ve ekibinizle uyum içinde çalışıyorsunuz.

Sitenizi bir kontrol sürüşüne çıkarmanın zamanı geldi. Şu ana kadar haiz olduklarınızın üstünden geçin ve hala doğru yönde hareket edip etmediğinizi görün.

Değişime gerekseme duyar, vizyonlar gelişir ve vaatler bükülmek zorunda kalabilir fakat bozulmamalıdır. Zorlama dürtmek için gelirse, devamlı üçüncü bir taraf getirebilirsiniz. Slickplan, projenize son rötuşları yapmanıza destek olmak için.

4] Son – Ve Ötesi

Sitenizi yaratıcı içerikle doldurması için müşteriye teslim ettiğiniz anda işinizin bittiğini mi düşünüyorsunuz? Hayır!

Internet sayfası geliştirme proje planınız bir site sonrası özet içermelidir. Projeniz biter bitmez kendinize sormanız ihtiyaç duyulan oldukça mühim soruların bir sıralaması:

  • Ne doğru gitti? Ekibinizin kuvvetli yönleri nedir?
  • Daha iyi ne olabilirdi? Zayıf yönlerinizin neler bulunduğunu bulun ve üstünde çalışın
  • Bulgularınızdan iyi mi daha verimli bir iş akışı oluşturabilirsiniz?

Gördüğünüz şeklinde, son bir son değil, bir tek bir sonraki aşamanın başlangıcı.

Web Sitesi Geliştirme Proje Planınızı Uygulayın

Bu dört ipucu ile başarısız olamazsınız. Nihai internet sayfası geliştirme proje planını oluşturabilecek ve daha verimli büyüyebileceksiniz.

Siz ve ekibiniz iyi yağlanmış bir makine şeklinde çalıştığınızda, işinizi ve yeteneklerinizi genişletebileceksiniz.

Bilmenizde fayda olan daha çok ipucu ve püf noktası okumak ister misiniz? Blogumuzu sık sık deneyin – son olarak bilgilerle güncelliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir