Web Tasarımı ve Geliştirme

Kendi Atletik Blogunuza Iyi mi Başlayabilirsiniz?

Kendi Atletik Blogunuza Iyi mi Başlayabilirsiniz?

İnternette yabancılarla konuşma tutkunuzla spor sevginizi birleştirmenin bir yolunu bulmak ister misiniz?

Öyleyse, muhtemelen kendi atletik blogunuzu başlatmayı düşünmüşsünüzdür. Evet, hepimiz bir blog oluşturabilirken, sizinkinin başarıya ulaşmış olmasını istiyorsanız, ilkin bilmenizde fayda olacak birkaç mühim şey var.

Spor blogunuz için muhteşem bir temel oluşturmak, okuyucu kitlesinin devamlı olarak büyümesini ve size ciddi para kazandırmaya başlamasını elde edecektir.

Peki, adım atmak için neye ihtiyacınız var?

Öğrenmek için okumaya devam edin.

Nişinizi Bulun

İle insanların% 25'inden fazlası Bir tür spor oynarken, atletik blogunuzda yazabileceğiniz mevzular söz mevzusu olduğunda ergonomik olarak sınırsız seçenek bulunduğunu söylemek güvenlidir.

Artı, yeni sporlar her gün buluş ediliyor!

Tüm bu seçenekler başlangıçta iyi bir şey şeklinde görünse de, blogunuzu büyütmek ve para kazanmak istiyorsanız, nişinizi bulmanız gerekir.

Tercüme: Futbol, ​​beyzbol, basketbol, ​​hokey ve halterdeki son olarak gelişmeler hakkında yazmak yerine, spor dünyasından atletik blogunuzda yazmak için belirli bir şey seçin.

Mesela, kim bilir yalnızca Olimpik altın madalya sahiplerine adanmış bir blog oluşturmak istersiniz. Bir ihtimal şeklinde TAC Sports, blogunuz ve siteniz genç sporculara ve onlara sunulan programlara odaklanacaktır.

Seçtiğiniz alanda kendinizi bir uzman olarak belirlemeniz için size hususi bir yardım almakla kalmayacak, bununla birlikte sitenizin dönüşümlerini, tesirini ve arama motoru sıralamalarını artırmanıza da olanak elde edecektir.

Ayrıntılara Odaklanın

Hayatta pek fazlaca insan size minik şeyleri terletmemenizi söyleyecektir.

Bununla beraber, bloglama söz mevzusu olduğunda, minik şeyler tam olarak sizi yaratabilecek yada kırabilecek şeydir.

Ilk olarak, blogunuz için muhteşem alan adına karar verin. Atletik blogunuzun tam olarak neyi kapsayacağını açıkça ifade ettiğinden güvenilir olun. Şimdi vakası genel tutmanın ya da isminizi siz ve iki en iyi dostunuz arasındaki içten bir şakaya adamanın zamanı değil.

Ilgili, ustalaşmış ve kısa tutun.

Ek olarak, web siteniz için seçtiğiniz temayı da dikkate aldığınızdan güvenilir olun. Okunması kolay ve seçtiğiniz grafikler, yazı tipi ve gezinme yöntemleriyle tutarlı olması gerekir.

Dikkate alınması ihtiyaç duyulan bir sonraki şey, genel yükleme hızınızdır. Mümkünse ana sayfanızda fazlaca büyük resimler, açılır reklamlar ve otomatik oynatma özellikleri kullanmaktan kaçının. Bu şeyler yalnızca ziyaretçilerinizi rahatsız etmekle kalmaz, bununla birlikte sitenizi ciddi şekilde yavaşlatır.

Blogunuzun masaüstünüzde olduğu şeklinde mobil cihazlarda da okunabildiğinden güvenilir olun.

Son olarak, kapsamlı anahtar kelime araştırması halletmeye başlamanın zamanı geldi. Anahtar kelimeler, insanların bloglarınızda hakkında yayınladığınız içinde ne olduğu ararken arama motorlarına yazdıkları terimler ve kelime öbekleridir.

İçeriğinize ne kadar fazlaca anahtar kelime eklerseniz, hedef pazarınızla o denli süratli bağlantı kurarsınız ve blogunuzun arama motoru sıralamasında yükseldiğini görürsünüz.

Bir İçerik Planı Oluşturun

Atletik blogunuzu başlatmaya ilk karar verdiğinizde, fikirlerle dolup taşıyorsunuz. Görünüşe gore yeterince süratli yazamıyorsunuz ve toplumsal medya hesaplarınız söz mevzusu olduğunda tüm hızıyla ilerliyorsunuz.

Sadece bir sonraki tweet fırtınasına başlamadan ilkin bir nefes alın.

Şu anda dışarı pompaladığınız kalitenin hem miktarının hem de kalitesinin hakikaten sürdürülebilir olup olmadığını kendinize problem. Sonucunda fikirleriniz tükenecek – ya da yalnız bu tarz şeyleri yazmak için zamanınız olacak sert gerçekle yüzleşin.

Bu yüzden bir içerik programı oluşturmak fazlaca önemlidir.

Her ayın başlangıcında, olabildiğince fazlaca içerik fikri üretmeye odaklanmak için birkaç gün ayırın. Oluşturduğunuz içerik türünü de değiştirmelisiniz.

Geleneksel blog gönderisinin yada durum güncellemesinin haricinde düşünün. Bunun yerine, video içeriğine, e-posta patlamalarına, listelere ve daha fazlasına odaklanın. Blogunuzda paylaştığınız içerik türü ne kadar yaratıcı olursa, takipçi sayınız o denli artar.

Ay için konularınızı belirledikten sonrasında, hafta sonu için planlarınızı iptal etme ve kendinizi yaratma ve yazmaya adama zamanı. Peşinden, bitirdikten sonrasında, gün süresince blogunuzda ve toplumsal medya sayfalarınızda yukarı çıkmak için gönderilerinizi otomatikman planlayabilirsiniz.

Bu, sitenizin mekaniğine odaklanmak, gelecek ay için daha çok içerik oluşturmak ve takipçilerinizle etkileşim oluşturmak için extra vakit sağlar.

Reklamı İhmal Etmeyin

Bazı insanoğlu atletik bloglarını oyun sevgisinden yaratırken, fazlaca daha fazlası blog yazımından bir tür gelir elde etmek istiyor.

Eğer oyununuz buysa, bilmenizde fayda olacak birkaç şey var.

Her şeyden ilkin, satış ortaklığı pazarlamasına bakmaktan korkmayın. Bir çok vakit bu, spor dünyasındaki ürünler yada hizmetler hakkında araştırma yazmak şeklinde gelir. Piyasada yeni bir egzersiz makinesi var mı? Kilometre sürenizi birkaç dakika kısaltacak yeni bir basketbol yada koşu ayakkabısına ne dersiniz?

Şirketlere yaklaşın ve onlara ürünlerini incelemenizi isteyip istemediklerini problem. Yada Amazon şeklinde sitelerle çalışın ve içeriğinize bu ürünlere bağlantılar ilave edin.

Birisi sitenizdeki bir bağlantıyı izleyerek ürünü satın alırsa, güzel bir komisyon kazanabilirsiniz.

Bu mevzuda rahat olduğunuzda, öteki, daha büyük spor blogcularına ulaşmaya başlayın ve siteleri için konuk yazıları yazmayı teklif edin! Konuk yayınlamak için asla para kazanmasanız bile, karşı karşıya gelme blogunuza trafik çekecektir.

Son olarak, Tıklama Başına Ödeme reklamcılığına ve tüm mühim Google reklamları.

Atletik Blogunuza Başlamaya Hazır mısınız?

Artık atletik blogunuz için muhteşem temeli iyi mi oluşturacağınızı bildiğinize gore, sonraki adımlara geçme zamanı.

Buradan nereye gitmeniz gerektiğinden güvenilir değil misiniz?

Ürkü yapmayın – yardım etmek için buradayız.

Blog dünyasındaki her şey hakkında yüzlerce paha biçilmez gönderiye erişmek için web sitemize ve blogumuza göz atın. Ek olarak kendi web sitenizi ve blogunuzu iyi mi oluşturacağınıza dair takip etmesi kolay kılavuzlar sunuyoruz.

İster öğreticiler oluşturmayı öğrenmek ister SEO becerilerinizi tazelemek isteyin, blogunuzu bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir