Web Tasarımı ve Geliştirme

Müşterinizin Aklını Uçuracak Bir Fotoğrafçılık Web Sitesi Iyi mi Yapılır?

Müşterinizin Aklını Uçuracak Bir Fotoğrafçılık Web Sitesi Iyi mi Yapılır?

Fazladan iş yapmak isteyen bir fotoğrafçıysanız, bir internet sayfasına ihtiyacınız var.

Internet sayfaları günümüzün kartvizitidir, sadece oldukça daha fazlasını yaparlar.

Bir fotoğrafçılık internet sayfası oluşturmak, çalışmanızı sergilemek için mükemmel bir yoldur. Bir fotoğrafçılık internet sayfası, tüm toplumsal medya takipçileriniz için bir açılış sayfası görevi görebilir. Instagram'daki biri sizinle çalışmak isterse, sizinle bir internet sayfası vasıtasıyla kontakt oluşturmak isteyecektir.

Dolayısıyla, fotoğrafçılığınız mevzusunda ciddiyseniz, bir internet sayfası kurmanın zamanı geldi. Adım atmak için fotoğrafçılık web sitesinin iyi mi yapılacağına dair ipuçlarımıza göz atın.

İyi Bir Alan Adı Seçin

Birçok değişik yöntem vardır. bir alan adı seçin. Kısa, rahat ve hatırlaması kolay olduğundan güvenilir olmalısınız. Yapabiliyorsanız, en popüler oldukları için bir ".com" alan adı seçin.

Fotoğrafçılık web sitenizi oluştururken, AdınızPhotography.com şeklinde bir şey seçin.

Fotoğrafçılık işinizi dışarıda yaparken biriyle tanıştığınızı varsayalım. Senin hakkında adın haricinde hiçbir şey hatırlamayabilirler. Bu basitliği kendi yararınıza kullanın ve adınızı tesir alanında kullanın.

Ne Halletmeye Çalıştığınızı Bilin

Bir fotoğrafçılık web sitesinin iyi mi yapılacağını bulmaya çalışıyorsanız, bir iş kuruyor olabilirsiniz. Bu doğruysa, kendinize şu suali sormanız gerekir: "Bunu niçin yapıyorum?"

Son fotoğrafçılık projenizi sergilemeye mi çalışıyorsunuz? Yeni iş getirmeyi mi umuyorsunuz? İkisinden de birazcık mı?

Cevaplarınız, portföyünüz için fotoğrafları ve web sitenizin düzenini belirleyecektir.

En İyi Öğeyi Seçin

Tesir alanınızı seçtikten ve "Niçin" inizi anladıktan sonrasında portföyünüzü oluşturmanın zamanı gelmiştir.

Bu, devamlı bir içerik akışının iyi bir şey olduğu toplumsal medya değildir. Web sitenizin görüntülenmesi gerekiyor en iyi işin. Bu, oldukça seçici olmanız gerektiği anlamına gelir.

Bir çok fotoğrafçı, en iyi fotoğraflarını seçmekte zorlanır. Bu sizseniz, fotoğraflarınızı arkadaşlarınızdan birine çekin. Onlara aradığınız şey hakkında net yönergeler verin, sonrasında seçmelerine izin verin.

Fotoğrafçılık Web Sitesi Düzeni Iyi mi Yapılır

Bir fotoğrafçılık internet sayfasını iyi mi kurduğunuz önemlidir. Doğru müşterileri çekebilmeniz için takip etmesi kolay bir seviye olmalıdır.

Ana Sayfa

Bu sizin açılış sayfanızdır. Kendinizin yada en iyi çalışmanızın güzel bir büyük resmine ihtiyacınız var. Adınızı ve alt başlığınızı buraya yazın.

Çıkış yapmak Michael Grecco Yapımları mükemmel bir ana sayfa örneği için.

Galeriniz

Müşteriniz bu yüzden burada. Galerinizin tüm mükemmel çalışmalarınızı sergilemek için iyi organize edildiğinden güvenilir olun.

"Benim hakkımda"

İnsanlar kameranın arkasındaki kişiyi tanımak ister. Size güvenmelerine destek sağlar ve bu da size daha çok iş getirir.

Satın alan Vitrini ve İncelemesi

Özgür fotoğrafçı olarak çalıştıysanız, burası geçmiş çalışmalarınızı gösterebileceğiniz yerdir. Siz oradayken birkaç memnun referans ilave edin.

İletişim detayları

İzleyicileriniz işinizi sevebilir, sadece sizinle iyi mi kontakt kuracaklarını bilmiyorlarsa, o vakit mühim değildir.

Blog

Fotoğrafçılık internet sayfası oluşturmak için bloglara gerek kalmamıştır. Sadece bloglar, itimat kazanmanın ve sitenize SEO açısından varlıklı içerik eklemenin iyi bir yoludur.

Fotoğrafçılık Sitesi Oluşturmak İçin Daha Fazla İpucu İster misiniz?

Bir fotoğrafçılık web sitesinin iyi mi oluşturulacağı hakkında daha çok informasyon edinmek istiyorsanız, blogumuza göz atın. Internet sayfası ve içerik oluşturma için bir sürü mükemmel ipucumuz var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir