Web Tasarımı ve Geliştirme

Spor Blogundan Iyi mi Para Kazanılır?

Spor Blogundan Iyi mi Para Kazanılır?

Kısaca beyzbol, futbol ya da hokey sevgisini bir spor bloguna dönüştürmek mi istiyorsunuz? Ve ebeveynlerinin bodrumlarında yaşayan bloggerların klişesini kırmak için bu spor blogundan para kazanmak mı istiyorsunuz?

Biri yapmış oldu bunun bir hesaplaması, ayrıca. Teşvik etmeye ihtiyacın olursa.

New York Jets'e olan takıntılı aşkınızdan iyi mi para kazanacağınızın derin ucuna atlamadan ilkin, bunu zekice iyi mi yapacağınızı öğrenmek için bunu okuyun.

Bir Spor Blogundan Para Kazanmak için İlk Adımlar

Birinci adım: Bir tek bir spor blogu başlatmayın.

Blog yazmak için bir sanat ve bir spor blogundan para kazanmak için bir sanat vardır. Körü körüne atlamak, tutkunuzun elektrik faturanızı ödemesine giden yolda size destek olmaz.

Sıfırdan başlamış olalım. Beyzbol hakkında bir kelime bile yazmadan ilkin doğru çerçeveye haiz olmanız gerekir.

Web sitenizi oluşturduğunuz andan itibaren adım atar. Bundan dolayı mevcud binlerce spor blogunu alt etmek istiyorsanız, daha zekice oynamanız gerekecek.

Web Sitenizi Oluşturun

Bir ev inşa etmek istiyorsanız, temeli inşa etmelisiniz.

Yada bu durumda alan adını kaydettirin.

Alan adınız yalnızca seçtiğiniz sporla ilgili olmalıdır – futbolla ilgileniyorsanız sitenize hoopdreams.com adını vermeyin.

Ek olarak akılda kalıcı bir şey olmalı – hatırlaması kolay, dilden yuvarlanıyor. Bir okuyucu, blog adınızı duyabilmeli ve derhal tanıyabilmelidir.

Kullanarak bir tesir alanı arayabilirsiniz Google'ın alan hizmetiyada barındırmak için kullanmayı planladığınız siteye direkt gidin.

Katil İçeriği Ilave edin

Bir spor blogundan para kazanmak için ikinci adım: birazcık katil içerik yazın.

Bloglar hakkında birazcık gerçek konuşalım. Hiçbir başarıya ulaşmış spor blogu, onu destekleyecek yüksek kaliteli blog gönderileri olmadan başarıya ulaşmış bir spor blogu olması imkansız.

Öyleyse, Detroit Lions'dan daha fena bir yer bulamayan blog gönderilerini iyi mi yazarsınız? Ya da daha iyisi, aslen iyi olan blog yazılarını iyi mi yazarsınız?

Bunu denetim ederek başlayın 7 ipucu listesi. Ek olarak ilgili oyun güncellemelerini, haberleri ve hatta spor videolarını (doğru izinlerle) yayınlayabilirsiniz.

Genel bir kaide olarak, yalnızca okuyucularınızın yararlı bulacağı detayları göndermek istersiniz. Mesela, spor yaralanmaları için ne yapılması gerektiği hakkında data gönderebilir yada yaralanmalar için ilgili sitelere bağlantı verebilirsiniz. Eksen Sağlığı.

Oh, peki sen oradayken? SEO. Bir ustalaşmış şeklinde SEO.

Sonraki Adımlar: Bir Spor Blogundan Para Kazanmak İçin Fikirler

Artık ufak ligler için vuruşunuzu bitirdiğinize gore, bir spor blogundan gerçekte iyi mi para kazandığınıza geçelim.

Blogunuzun çevresinde kuvvetli bir topluluk oluşturmak için vakit ve çaba harcadıktan sonrasında bunların bir çok kullanışlı olur. Okuyucularınıza okunabilir bir halde hakikaten yararlı ve garip bilgiler sağlarsanız, bu çabalarınız için sizi ödüllendireceklerdir.

İşte başlamanıza destek olacak dört düşünce.

Hedefleme

Bu, yalnızca bir şey satıyorsanız bir spor blogundan para kazanmak için çalışır.

Çeviri: Yaptığınız tek şey, dün geceki LA Lakers maçındaki vakaları bildirmekse, kendinizi satmak için hedeflemeyi kullanırken oldukça zorlanacaksınız.

Hedeflemenin işinize yarayıp yaramayacağını iyi mi anlarsınız? Kolay: Kendinize, ziyaretçilerinizin sattığınız bir ürün yada hizmet vesilesiyle karşılayabileceğiniz bir ihtiyacı olup olmadığını mesele.

Ve hayır, birisi ücretsiz bir şekilde Google’da Google’a bağlandığında dün gecenin maç neticeleri aboneliği sayılmaz.

Bağlı pazarlama

Bir dakika, Stanley Kupası adına bağlı müessese pazarlama nedir?

Iyi mi çalmış olduğu aşağıda açıklanmıştır.

Bir ürün kullanıyorsunuz. Bir ürünü seviyorsun. Onu satan firmanın yada sitenin bir ortağı olmuş olursunuz ve web sitenizde bir bağlı müessese bağlantınız var. Ziyaretçilerinizden biri o ürünü satın almak için bağlantınızı her kullandığında bir satış indirimi elde edersiniz.

Kısaca, aslen bir ürünü önermek için para alıyorsunuz. Denemeden bile devamlı gelir elde etmenin mükemmel bir yoludur.

Bağlı müessese pazarlaması hakkında bir tavsiye: kimse spam'ı sevmez. Sitelerini bağlı müessese bağlantılarıyla spam icra eden şahıs olmayın. Ürünleri kullanmak için vakit ayırın, inceleyin ve yalnızca hakikaten meraklandığınız ürünlerin satış ortağı pazarlamacısı olun.

Kendi Ürünlerinizi Pazarlayabilirsiniz

Ah, blog yazarak para kazanmanın altın kuralı. Kendi eşyalarını sat.

Şimdi, üstünde ekip logoları olan bardak altlıkları örüyorsanız, asla kimse bu tarz şeyleri satın almak için bir internet sayfası bulmakla ilgilenmez. Bunu Etsy'ye bırak.

Kendi ürünlerinizi satmak için vakit ayırmak istiyorsanız, bunların gerçekte insanların sizin talep ettiğiniz kadar harcamasına değecek ürünler olduğundan güvenli olun. Aksi takdirde, hakikaten yaptığınız tek şey üretim sürecinde para israf etmektir.

Ve üretim süreciyle ilgili bir yan not: Dalmaya başlamadan ilkin üretim sistemi ve genel masrafların hazır olduğundan güvenli olun.

Bağışlara İzin Ver

Pekala, bu dostça bir tavsiye kadar güvenilir bir gelir deposu değil, fakat gene de arka cebinizde tutmaya kıymet.

Yayınlarınızın sadık, kendini adamış okuyucularından oluşan kuvvetli bir çevrimiçi topluluk oluşturduysanız, bu okuyucuların bir çok, fazlaca sevdikleri içinde ne olduğu ortaya koymanın karşılığında sizi desteklemekten büyük olasılıkla mutlu olacaktır.

Bir tek sormak mevzusunda iğrenç olmayın.

Büyük Liglere hoş geldiniz

Kısaca büyümeye ya da eve gitmeye hazırsın, değil mi? Aferin.

Bu mevzuda destek olabiliriz.

ArticleCity, yeni başlamış olan blogunuzun parlamasına destek olacak bir takım mevzuyu (ve hepimizdeki gerçek spor hayranlarıyla konuşan birkaç mevzuyu) kapsar.

Etkisi altına alan içeriğin iyi mi yazılacağına dair fikirler için, dikkat çekici çevrimiçi içerik yazmak için 5 ipucu şeklinde gönderiler için blogumuzun içerik stratejisi kısmına göz atın.

Hepimizin içindeki spor hayranlarıyla konuşan gönderiler için, son olarak düşlem beyzbol taslağı rehberi şeklinde rekreasyon ve spor gönderilerimize göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir