Web Tasarımı ve Geliştirme

Tıbbi Malzemenizin Niçin Süratli Bir Web Sitesine İhtiyacı Var?

Tıbbi Malzemenizin Niçin Süratli Bir Web Sitesine İhtiyacı Var?

İnternette asla gözden kaçırılmaması ihtiyaç duyulan iki gerçek var:

1.] Kedi videoları Youtube'un sahibidir.

2.] Hız kraldır.

Her iki ifade de kati olarak doğru olsa da, tıbbi araç-gereç işiniz için yalnızca biri geçerlidir.

Arama motorları, bilhassa Google, geçtiğimiz yıl arama sıralaması kurallarını değiştirdi. Daha ilkin, sağlam içeriğiniz ve sayfanıza giden bir sürü bağlantı var ise, iyiydiniz.

Geçmişte, hakkında bir blog yayınlayabilirdiniz polimem yara örtüsü ve onu arayan hepimiz, etken bir site olsaydınız sayfanızı bulurdu. Şimdi, sayfanız yeterince süratli yüklenmezse, sıralamada düşüyor.

Bu, bilhassa mobilpocalypseGoogle, sitenizin mobil uyumlu olmaması durumunda indirileceğine karar verdi.

Ne anlama geliyor?

Süratli olsan iyi olur.

Google'ın bu hareketi yapmasının iyi sebepleri var. Araştırmalarına gore, bir alışveriş yada gezi sitesi, üç saniye Yüklemek için tüketiciler başka bir site bulacaktır.

Bir tıbbi araç-gereç işi yürütüyorsanız, dışarıdaki rekabet miktarı göz önüne alındığında bu yıkım olabilir. Basitçe söylemek gerekirse, "tıbbi araç-gereç şirketinizin niçin süratli bir internet sayfasına ihtiyacı var" sorusu iki ifadeyle yanıtlanabilir:

Yavaş yükleme süreleriniz var ise müşteriler sizi terk eder.

Anlık bir doygunluk çağlarında yaşıyoruz. Eskiden fırında yapmak 45 dakika devam eden bir işlem, mikrodalgada 4 dakika sürer. AOL kullanarak internete girmek eskiden 10 dakika sürüyordu. Şimdi sorun bir dizüstü bilgisayar açmak.

Müşterilerinizin sayfanızda bir mesele bulunduğunu yada sizde bir mesele bulunduğunu düşünmesi için üç saniyeniz var. Her iki durumda da, netice, para kaybetmenizdir.

Müşteriler sizi asla bulamayacak şu sebeple Google, yavaşsa sayfanızı gömecektir.

Çevrimiçi dünyada rekabet her yerde. Sayfanızın sattığı ürünleri ararsanız, aynı şeyi meydana getiren binlerce başka sayfanın olduğu neredeyse güvence edilir.

Fark çoğu zaman sıralandığınız yere bağlıdır. Google arama sonuçlarının ilk sayfasındaki sonuçlar Trafiğin% 91,5'i. Bu müşteriler, varlığınızın bilincinde bile olmadan mallarını satın aldılar.

Şimdi Birazcık Şaşkına Döndünüz, Hadi Mutlu Şeyler Konuşalım

Hayır, daha ilkin bahsedilen kedi videoları değil.

İyi haber, web sitenizin performansını denetim etmenin kolay olmasıdır. Koş hız testi Google tarafınca tasarlandı ve sonuçlarınızı alın.

Oradan web sayfanıza bakabilir ve onu neyin yavaşlattığını bulabilir ve peşinden düzeltebilirsiniz. Mühim olmayan görüntülerden kurtulun. Ana sayfadaki bazı HTML kodlarından kurtulun.

JavaScript ve JQuery kodunuzu küçültün. Problemi çözmek için yapılabilecek bazı rahat şeyler var.

Bu bir acı yada oldukça fazla emek harcama benzer biçimde görünebilir. Kendinizi bu şekilde düşünürken yakalarsanız, müşterilerinizin rakiplerinize para verdiğini hayal edin.

Bu görüntü tek başına size tıbbi araç-gereç şirketinizin niçin süratli ve verimli bir internet sayfasına gereksinim duyduğunu anlatmalıdır.

Adım atmak İçin Beklemeyin!

İlerlemeyen bir işletme başarısız oluyor. Bir çok vakit internet sayfaları, "gözden uzak, akıl dışı" bir zihniyet sebebiyle arka plana atılır.

Bir tuğla ve harç mağazanız olsa bile, web siteniz başarınızın temel taşı olabilir. Fazlaca daha azca ek yük ile kâr eder! Web siteniz tek mağazanızsa, bugün bu sorunları çözmemek için hiçbir mazeret yoktur.

Yavaş yükleme süreleri alan kişi memnuniyetinizi bozacağı kadar çözülebilir bir şeye izin vermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir